Header Ads

Yılbaşı gecesi için en iyi 7 saç modeli

Herkes günler öncesinden yılbaşı gecesi ne giyeceğini düşünmeye başladı bile. Son moda pantolonlar, büyük takılar, göz alıcı elbiseler seçenekler arasında. Peki ya saçlarınız nasıl olacak?

2012'nin kırmızı halılarında göz alan saç modellerini sizin için derledik efendim. Profesyonelce seçilmiş bu saçlar size ilham kaynağı olabilir.

Dalgalar


Genç yıldız Amanda Seyfried'in bukleleri göz alıyor. Hollywood ünlülerinin kırmızı halıda tercih ettiği bu nostaljik dalgalar sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Yüksek topuz


Diana Kruger'i zarafetiyle ön plana çıkmayı başarıyor hep. Tepeden topladığı saçlarını topuz yaparak zarif bir saç modeli ortaya koymuş. Bu topuz sıradan bir topuz değil. Saçlarındaki elektriklenmeler içinse sprey kullanmamış Kruger. Bu şekilde öyle doğal duruyor ki…

Erkeksi görünüm


Scarlett Johansson dudak uçuklatan güzelliğine ilginç mi ilginç bir saç modeliyle dikkatleri üzerine çekmeyi yine başarmış. Topladığı saçlarının tepe kısmı nostaljik kıvrımlarla hacimlendirilmiş. Bu da muhteşem ve özgün bir saç çıkarmış ortaya. Bu saçla yılbaşı gecesinin bir numarası olacağınız da garanti.

Hacimli saçlar


Gwen Stefani orta boy saçlarına hacimli bir görüntü vermek için doğru bir saç modeli seçenlerden. Karışık ve doğal gözüken saçlarının sırrı kırık fönde efendim. Siz de saçlarınızın hacimsiz olmasından ve azlığından şikayet ediyorsanız yılbaşı gecesi kırık fönü tercih edin.

Parti kızı


Süper cesur bir saç modeli tabii ki Rihanna'dan. Bir tarafına, erkek saç kesiminde '3 numara' olarak bilinen kesim kulak arkasına kadar uygulanmış. Saçın diğer tüm kısımları kendi uzun boylarında bırakılan saçıyla Rihanna yine öncülüğünü koruyor. Kızlar biraz cesaret diyoruz!

Omuzlarınızı gösterin


Uzun saçlılarınızı daha elgan gösterecek bir dokunuş var sırada. Kristen Stewart'ın uzun saçlarına kırık fönle uyguladığı uygulamadan sonra bir tarafını kulak arkası yaptığı ve omuzlarını sergilediği modeli siz de inceleyin istedik. Özellikle straplez elbiselerde güzellik kemiklerinizi ön planda tutan bu modeli kullanmanız önerimiz

Kıvrımlara dikkat!


Kate Hudson kırmızı v yaka elbisesi için en doğru tercihi yapmış. Kısa saçlılara esin kaynağı Kate Hudson olsun diyoruz. Saçlarınıza toplu görünümü verip uzuk buklelerle at kuyruğu yapabilirsiniz
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.