Header Ads

Uzun etekler nasıl giyilir?

Geçtiğimiz bir kaç sezondur trend olan uzun etekler oldukça şık, rahat ve modern. Kumaşın cinsine, modeline göre istediğiniz mevsimde ve yerde giyebilirsiniz. 

Genelde baharda ve yazın tercih edilse de sonbahar ve kış mevsimlerinde de giyilebilecek bir model. Bu eteklerin her mevsime yakıştığını kimse inkar edemez. Peki uzun etek modelleri nasıl kombinlenmeli? Günlük stillerde atletlerle giyilen bu parçalar başka nasıl giyilebilir? Sizin için 4 farklı kombin 

Ofis için bir öneri


Uzun etekler stil sahibi iş kadınları için büyük bir önem taşıyor. Kahverengi tonlarını seven kadınlar ofise Şifon uzun etekler, modern bir bluzla kombinleyebilirsiniz.

Kahve tonlarını turuncu gibi canlı renklerle kombinlemek sizi daha enerjik gösterir.

Çabasız şıklık


Mint yeşilin popülerliği hala sürüyor. Pileli uzun etek modelleriyse pastel tonlarda daha zarif bir stil sergiliyor. Denim yeleklerin üstünlüğü de bez ayakkabılar ve askılı badilerle kombinleniyor.

Bohem stil


Sneakerlar, baskılı t-shirtler ve hasır şapkalar. Bu trendleri yaz aylarında bir arada tutmak oldukça basit. Şortlardan ve bermudalardan sıkıldıysanız uzun eteklerle bu parçaları kombinleyebilirsiniz.

Şifon eteğin şıklığı, baskılı t-shirtün sportifliğiyle birleşiyor ve ortaya hem rahat hem şık bir kombin ortaya çıkıyor.

Hanımefendi stili


Desen modasına ayak uydurmaya ne dersiniz? Hanımefendi bir stil yakalamak desenli uzun eteklerle de mümkün. Püskül detayları ve desenler bir kombinde buluşuyor.

Siz de parlak ve desenli kumaşları sevenlerdenseniz evaze inen desenli uzun etekleri platform topuklarla kombinleyin.
Etnik desenler ve kısa badiler 2013 yazının gözdesi. Victoria's Secret meleği Alessandra Amrosio'nun yüksek belli yırtmaç detaylı uzun eteği ve siyah 2/4 kol kısa badisi onu her zamankinden daha cool gösteriyor.

Yüksek bel seçimleri ve cropp bluzları denemekte fayda var!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.