Header Ads

Tasarımcı Özgür Masur'dan L’Oréal Paris'e Özel "Kelebek Etkisi" Yorumu


L’Oréal Paris, yepyeni bir maskarayı piyasaya sürdü: Wings Midnight. Tanıtım sloganı Kirpiklerde Kelebek Etkisi olan bu maskarada, slogandan da hareketle ünloü tasarımcı Özgür Masur muhteşem bir fular hazırladı. Üzerinde boy boy kelebek desenlerinin olduğu, sınırlı sayıda üretilen fular Room Teşvikiye’de düzenlenen bir lansmanla tanıtıldı. Lansmanda ünlü isimlerin yanısıra Stil danışmanları Deniz Marşan ve Başak Dizer Fransez de bulunuyordu.

Fuları elime aldığımda yumuşaklığı ve hafifliği hemen dikkatimi çekti. Desenler çok zarif ve göz alıcı. Mavi yeşil tonlarında kelebeklere turuncu ayrıntılarla renk katılmış. Özellikle tek renk kıyafetlerde çok şık duracak çok zarif bir fular.

Özgür Masur tasarımı için, “Güzellik trendlerini belirleyen L’Oréal Paris’in yeni ürünü Wings Midnight maskara için sezonun güçlü desenlerinden birisi olan kelebek kanatlarını yorumladığım bir fular tasarımı gerçekleştirdim. 2014 kış modasında stil sahibi kadınların vazgeçilmez aksesuarı olarak fularlar çok ön planda. Kendine güvenli, yenilikleri takip eden L’Oréal Paris kadını Özgür Masur imzalı fularları ile çarpıcı bir şıklığa kavuşacak.” dedi.

Fuları birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz, ister boynunuza sarabilir, ister 60lı yıllarda olduğu gibi başınızda bandana olarak kullanabilirsiniz. Tabii ki seçenekler bunlarla sınırlı değil. Fular tüm seçkin parfümerilerde Wings Midnight maskara ve beraberinde herhangi bir L’Oréal Paris makyaj ürünü alımında hediye ediliyor.

Wings Midnight’ın özelliği bir kelebek kanadını andıran fırçası. Uçtan aşağı doğru çapraz olarak genişleyen bu fırçayla, kirpikler kelebek kanadı gibi açılıyor ve dolgunlaşıyor. Farklı ve zarif kirpikler istiyorsanız bu ürüne bir göz atmalısınız.

İçerik: www.modagrafya.com

Bir boomads advertorial içeriğidir.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.