Header Ads

Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırları

Medcezir dizisiyle güzelliğinden söz ettirmeye devam eden Serenay Sarıkaya'nın güzellik sırlarını merak ediyor musunuz? Genç yıldızın cilt bakım, vücut ve saçlarının sırrını açıklıyoruz.

Serenay Sarıkaya normal hayatta setteki kadar makyaj yapmıyor.Genellikle doğal makyajı seviyor ve davetler dışında pek iddialı makyajlar yapmıyor.Geceleri makyajını yıkamadan yatmıyor.Setten ve yoğun tempodan fırsat buldukça profesyonel olarak cilt bakımına gidiyor.

Cildine mutlaka nemlendirici uyguluyor.Saçlarıyla büyük beğeni toplayan Sarıkaya, bakın saçlarına nasıl bir kür uyguluyor:
Yumurta, zeytinyağı ve badem yağını karıştırarak haftada 1 kez saçlarına uygulayan Sarıkaya, bu sayede saçlarının yıpranmasını önlüyor.
Medcezir'de canlandırdığı Mira rolü ile büyük beğeni toplayan güzel yıldız, bu karakter için tam 6 kilo vererek zayıflamış.Hızlı ve sağlıklı olarak verdiği kiloları sıcak yogaya borçlu olan Sarıkaya, bu sporu yaparak aynı zamanda hem kilolarından kurtuluyor hem de toksinlerden.Sıcak yoga ile 40 dereceye kadar ısıtılan bir odada 26 seri yoga hareketi yapan Sarıkaya, güzel fiziğini sıcak yogaya borçlu 
Yediklerine dikkat eden ve aşırıya kaçmayan güzel yıldız, yoga yapamadığı zamanlarda düzgün fiziğini sağlıklı beslenerek koruyor ve elinden geldiğince yürüyüş yapıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.