Header Ads

Sevgilisizler için 14 Şubat’ta Hayatta Kalma Rehberi

Baktığımız her yerde en kırmızısından güller ve kalpler göreceğimiz, Facebook ve Twitter’da aşka boğulacağımız bir 14 Şubat daha geldi çattı.
Bu yıl Sevgililer Günü’nü yalnızlığınızla baş başa geçirecek olmak canınızı sıkıyorsa üzülmeyin. 14 Şubat’ta Hayatta Kalma Rehberi ile sevgilisi olanlardan bile daha çok eğleneceksiniz. 

Yalnız mısınız? Bu yalnızlık, yaklaşan Sevgililer Günü’nü düşündüğünüzde her zamankinden daha bunaltıcı mı geliyor? ‘Sevgilisiz bir Sevgililer Günü nasıl geçer’ diye mi düşünüyorsunuz? ‘Arkadaşlarım birbirinden “sinir bozucu” 14 Şubat fotoğraflarını internette paylaşırken ben ne yapacağım’ diye mi endişeleniyorsunuz? 

Endişelenmeyin ve üzülmeyin. Türkiye’nin internetteki ilk, en büyük ve güvenilir arkadaşlık platformu Siberalem.com’un Sevgililer Günü yalnızları için hazırladığı hayatta kalma rehberi ile hiç olmadığı kadar güvendesiniz. Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz tüm 14 Şubat’ları unutturacak bu rehber ile öyle bir Sevgililer Günü geçireceksiniz ki sevgilisi olan arkadaşlarınız bile sizi kıskanacak!

İŞTE SİBERALEM.COM’UN YALNIZLAR İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜN’DE HAYATTA KALMA REHBERİ:

• İlk koşulun yalnız katılmak olduğu bir ‘Sevgilisizler Günü’ partisi düzenleyin ya da çeşitli mekanlarda düzenlenen benzer konseptli partilere katılın.
• Sevgilisiz olmanız arkadaşsız olduğunu anlamına gelmiyor değil mi? Tüm sevgilisiz arkadaşlarınızla buluşun, sabaha kadar çılgınca eğlenin.
• Sevgiliniz uzaklardaymış gibi davranın: İnternetten kendi adınıza çiçek ya da hediye gönderin. Daha sonra konuyla alakasız bir arkadaşınızı arayarak sevgilinize ‘teşekkür ediyormuş gibi’ yapın. 
• Facebook ve Twitter’da sanki sevgiliniz varmış gibi, “Keşke bugün yanımda olsaydın aşkların en güzeli. Yalnız geçirdiğim ilk Sevgililer Günü ve ben seni çok özlüyorum” gibi imalı paylaşımlarda bulunun. 
• 14 Şubat’ın ilk saatlerinde, gece yarısı eski sevgilinize “Uyudun mu?” mesajı gönderin.
• Aşk meşk temalı film ve şarkılardan uzak durun.
• Etrafınızdaki herkese, 14 Şubat’ın aslında hiçbir anlamı olmadığını, çiçekçileri ve hediye satanları zengin etmek için uydurulmuş bir gün olduğunu anlatan nutuklar çekin. 
• Fazla mesai yapın, gecenin geç saatlerine kadar çalışın. İş arkadaşlarınıza, yöneticilerinizin CC’de olduğu e-postalar gönderin. Sonuçta hepimiz işimizle evli değil miyiz?
• Erkenden yatıp uyuyun. 
cosmoturk.com

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.