Header Ads

Bal diyeti ile ayda 5 kilo verin!

Hani diyet uzmanlarımız bizlere, her zaman tatlı gıdalarda uzak durun derler ya diyet deyince bal ile pek eşleştiremiyor insan. Oysa bal diyeti ile pek çok kişi ideal ölçülerine kavuşmakta... Şeker kullanımı yerine bal kullanmak hem kan şekerinizi denge de tutar hem de size tok hissi verir. Bu nedenle diğer diyetlerdeki gibi kendinizde yorgunluk halsizlik hissetmezsiniz.


Bal diyeti:
Bal diyetinde hakiki ve kaliteli 1 kavanoz balından her gece uyumadan evvel 1,5 kaşık yiyen bir kişi gündüz de yiyip içtiklerine dikkat ederse ve günlük egzersizini (hafif bir yürüyüş, spor aletleri ile spor yapmak gibi faaliyetlerde) bulunursa, inmek istediği ideal kilolara çok kısa sürede inebilir.
Bal diyetini kimlere öneririz?
Bal diyetini hemen herkes yapabilir. Ancak yüksek tansiyon hastalarının bal diyeti yapmamaları gerekmektedir. Şeker hastalığı olanlarda da doktorlarına sormalı ve öyle bu diyeti uygulamalılardır. Diyet yaparken öncelikli hedef düzgün bir fizik sıkı görünüm olmamalıdır. Diyette ilk hedefimiz sağlıklı ve zinde bir görünüm olmalıdır. Bal diyeti ve düzenli egzersiz programlarından istifade ederek pekâlâ ideal kilolarınıza kavuşabilirsiniz.
Yaz gelmeden kıştan kalma kilolardan bal diyeti ile kurtulabilirsiniz. Henüz yaza bir kaç ay kalmışken bir denemek de fayda var!!!

Öksürük ve daha birçok hastalıklarda etkili olan bal, zayıflama küründe de oldukça faydalıdır. Unutmayın her gece uyumadan evvel 1,5 kaşık yenirse gündüz ise kalorisi yüksek gıdalardan, özellikle tatlılardan uzak durulursa, yaşamını canlandırıp egzersiz ve spora da zaman ayırılırsa ayda 3,5 ila 5 arasında kilo verilmesi mümkündür. Bu diyetle sağlığınızı kaybetmeden proteinsiz ve vitaminsiz kalmadan kilo vermiş olursunuz. Uygulaması ve sonuç alması bu kadar kolay bir diyeti denemenizi tavsiye ediyoruz...
mahmure.com
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.