Header Ads

Yandan toplanmış saç modelleri...

Kırmızı halıda görmeye alıştığımız yana atılmış saçlar artık sokaklarda! Retro, modern ya da dağınık modelleriyle yandan toplanan saç modelleri herkesin favorisi. 

Son derece zarif, feminen ve sofistike bir görünüme sahip olan bu saç modellerini evde kendi başınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz! Tek ihtiyacınız olan saç spreyi, maşa ve biraz da ilham. 

Klasik


Basit ama sofistike bir havası olan bu saç modeli bir klasik. Bu saç modelini ister jean ve tatlı bir bluz, isterseniz son moda maxi eteklerle ya da denim bir ceketle kombinleyebilirsiniz, her şekilde harika duracaktır.

Yandan at kuyruğu


Romantik saç modellerini tercih ediyorsanız bu model tam size göre! Saçınızı kendiniz şekillendirmeyi tercih ediyorsanız bir saç maşasıyla saçlarınıza dalgalı bir şekil verin ve spreyleyin. Saçlarınızı tarakla düzeltmek yerine parmaklarınızı kullanarak şekillendirin. Daha sonra saçlarınızı yana doğru atarak bir tokayla gevşek bir şekilde toplayın.

Birkaç tutam saçın yüzünüze dökülmesine izin verin. Kıyafetinize uygun olarak büyük çiçekli ya da taşlı tokalar kullanabilirsiniz.

Yan örgü topuz


Bu saçı bir kuaför yardımı olmadan yapmanız biraz zor gözüküyor. Yine de kendiniz denemek isterseniz saçlarınızı tek taraftan, kulak arkası hizasından itibaren örmeye başlayın. Diğer taraftaki saçlarınızla birleştirerek dağınık bir topuz yapın.

Bu dağınık saç modeli salaş el örgüsü kazaklar ve süet çizmelerle harika bir kombin oluşturacak. Kulağınıza küçük birer küpe takmayı da unutmayın!

Yan topuz

Uzun zamandır kadınların tercihi olan yan topuz modelleri gerçekten çok zarif ve şık. Gece kıyafetleriyle çok tercih edilen bu saç modelinin retro, minimalist ve modern yourmları da sıkça tercih ediliyor.

Bu modeli gündüz kullanmak isterseniz yapmanız gereken şey sadece saçınıza hafif dalgalar vermek ve her zaman yaptığınız topuzu yana doğru toplamak. Kulağınıza takacağınız iri küpeler saçınızla harika bir uyum yakalayacak.
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.