Header Ads

2014 Yaz sezonun mayo trendleri

Fırfırlar, tek omuzlar, batik desenler... Bu sezon, mayolar klasik görüntülerinden sıyrılıp bambaşka bir modele bürünüyor.
Sezonun en güzelmayolar sizin için hazırladık. Yaz tatilinde plajların en havalısı siz olmak istiyorsanız, bu mayolardan mutlaka en az bir tane edinin. İşte sezonun en güzel mayo trendleri...

Monokini
Tek parçadan oluşan monokiler, sezonun en gözde mayo trendlerin biri. Göğüs kısmı 'v' şeklinde gelen, boyundan bağlamalı ve sırtı açık bu mayo, farklı modellerden hoşlananlar için birebir.
Üst kısmı fırfırlı tek parça mayo
Sezonun vazgeçilmez bikini ve mayo trendleri arasında fırfırlı modellerin yeri bir başka. Hemen her bikini ve mayo detayında gördüğümüz fırfır ve püsküller, tek parça mayolarla bir araya geldiğinde şahane duruyor. Üstelik bu modeller, göğüsleri büyük olan kadınların da en büyük kurtarıcısı.

Batik desenli tek parça mayo
Retro batik deseni, 2014 İlkbahar / Yaz sezonunda en çok kullanılan desenlerden biri oldu. Kıyafetlerin yanı sıra mayo ve bikinilerde de kullanılan batik, bu yaz plajlarda sıklıkla karşınıza çıakcak. Tek parça boyundan bağlamalı mayolarda harika duran bu deseni bikini modellerinde de bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.