Header Ads

Erkeklerin aldatma belirtileri

Yapılan araştırmalar, evli erkeklerin neredeyse %60'ının eşlerini aldattığını ortaya koyuyor. Aldatılmayla karşı karşıya kalan kadınlar ise bu durumda ne yapacaklarını bilemiyor. Erkeklerin aldatma belirtilerini sizin için yazdık. Bu belirtilerden en az birini yaşıyorsanız, ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var. 
İşte erkeklerin aldatma belirtileri.
Daha önce aldattıysa...
Partnerinizle geçmişte aranızda geçen bir aldatma hikâyesi varsa, sizi yeniden aldatabileceği riskini hep göz önünde bulundurun.
Asla suçluluk duymayanlar
İçinde suçluluk duygusu barındırmayan kişiler, partnerlerini aldattıklarında bu durumu normal olarak düşünürler. Asla özür dilemeyen ve yaptığından pişman olmaya bu kişiler, aldatma konusunda da birinci sırada yer alırlar.
Narsist bir erkek mi?
Sevgiliniz yalnızca kendini düşünüyor, tüm ilgiyi üzerine çekmek istiyor ve hep en mükemmelin kendisi olduğunu mu düşünüyor? Bu tip narsist kişiliğe sahip olan insanlar, oyunu kuralına göre oynamaktan hiç hoşlanmadıkları için aldatmaya daha meyillidir.
Aldatmayı ailesinden öğrenmiş biriyse...
Aldatma kelimesini çok küçük yaşta ebeveynlerinden görerek öğrenen bireyler, ileriki hayatlarında partnerlerini aldatmaya meyilli oluyorlar.
Sizinle vakit geçirmiyorsa dikkat!
Aynı evde yaşamanıza rağmen siz televizyon seyrederken o oyun oynuyor ya da siz yatağa erkenden gitmenize rağmen o bilgisayarın başından kalkmıyor ve sürekli sizi geçiştiriyor mu? Partneriniz, sizinle çok az zaman geçirmeye ve bir şeyler paylaşmamaya başladıysa, bu durumdaki tuhaflığın farkına varmalısınız.
Bilgisayarındaki ve telefonundaki değişimlere göz atın
İçinizde aldatıldığınıza dair şüpheler varsa, partnerinizin bilgisayarını ya da tabletini mutlaka gözden geçirin. Şifrelerini değiştirmiş mi diye bakın, yeni bir mail adresinin olup olmadığını kontrol edin. Yeni bir mail hesabı, pek çok gizli şeyi içinde barındırıyor olabilir! Ayrıca telefonundaki şifre değişikliklerini de mutlaka kontrol edin.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.