Header Ads

4 adımla siyah kuğu makyajı nasıl yapılır?

4 Adımda siyah kuğu makyajı nasıl yapılır ?

Sonbaharın gelişiyle birlikte makyajda koyu tonlara olan eğilimimiz artıyor. Ve tabii değişik stiller deneme isteğimiz de! Sen de görünümüne biraz farklılık katarak ilgi odağı olmak ister misin? O halde bir bale eserinin kahramanı ve efsanevi bir filmin karakteri olan siyah kuğudan esinlenebilirsin.
Sıra sende

Siyah kuğunun çekiciliğine bu sıradışı makyajla sen de sahip olabilirsin!
Birinci adım:

Cildini pürüzsüzleştirmek ve ona ışıltı katmak için tenine fondöten uygulayarak makyajına başla. Fondöteni ufak bir fırçayla, yuvarlak hareketler yaparak tenine yedir.
İkinci adım:

Siyah kuğudan ilham alarak yapacağın makyajın kalıcı olması için, ilk olarak göz kapaklarına primer uygula. Ardından, orta boy ve sık kılları olan bir far fırçasını siyah fara batır ve göz kapaklarının dış köşelerine irice bir kuyruk çiz. Aşırı siyah görünümden kaçınmak ve farı kalıcı kılmak için, transparan pudrayla hafif bir dokunuş yap. Son olarak alt kirpik diplerine çok ince bir çizgi halinde siyah jel eyeliner uygula ve iki katmaskarayla göz makyajını noktala.
Üçüncü adım:

Kaşlarınla aynı tonda bir kaş farını, eğik uçlu bir fırça yardımıyla uygulayarak ifadeni daha vurgulu hale getir.
Dördüncü adım:

Dudaklarında kusursuz yumuşaklığı yakalamak için, diş fırçasını yuvarlak hareketlerle dudaklarında gezdirerek peeling uygula ve nemlendirici lipstick uygula.
                                            MAKYAJ ÖNERİLERİ İÇİN TIKLAYIN
milliyet

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.