Header Ads

Doğal gelin makyajı sırları

Her gelin adayının hayalidir düğün günü kusursuz olmak. Özellikle makyaj konusunda oldukça tedirgin olan gelin adayları için iç rahatlatacak, harika bir trend haberimiz var; doğal gelin makyajı.

Düğün günü için gün sayan gelin adaylarından olup, makyaj stiliniz için ne yapacağınıza karar veremiyorsanız seçiminizi doğal gelin makyajından yana kullanabilirsiniz. Doğal gelin makyajı için yoğun göz farlarını, allıkları ve koyu rujları unutun.
Cildinizin zeminini baz ile hazırlayıp, fondöten ile iyice pürüzsüzleşmesini sağladıktan sonra pembe veya şeftali tonlarında allıklar tercih ederek daha sade, abartısız ve kusursuz bir görüntü elde edebilirsiniz.
Buğulu gözlerin modasının asla geçmeyeyeceğini aklınızın bir kenarına yazın ve göz makyajınızı yaptırırken rengarenk tonlardan uzak durun. Özellikle bu senenin modası kahverengi tonlarını göz makyajınızda tercih edebilirsiniz.
Bu sezon dudaklarda da doğallık ön planda. Ruj seçiminizi yaparken ten rengi veya açık tonlarda pembeleri tercih edebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.