Header Ads

saç trendi olan kâkülü kullanma tüyoları.

Kâkül kullanıyorsanız aksesuar dolabınızda şapkalara yer açın! Kâkül ve mini hasır şapkalar harika ikili.

Kâkül kestirirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kendi tarzınızı yakalamanız ve bunun bilincinde olmanız. Günlük kıyafetlerinizi seçerken nelerle kombinlediğinizi düşünün. Eğer kullanışlı bir saç modeii istiyorsanız orta boy, çok keskin hatlara sahip olmayan kahkül modellerini seçmeniz çok daha rahat kullanım sağlayacaktır.

Küt kesim ve kâküllü saçlarınız varsa büyük aksesuarlar kullanmaktan kaçınmayın. Yüz şekilnize göre kestirdiğiniz kâkülünüzün görüntüsü çok keskinse yuvarlak kolyelerle yumuşak bir görüntü yakalayabilirsiniz.Uzun saç ve kâkül tam anlamıyla harikalar yaratabileceğiniz bir model! Tel tokaları yanınızdan eksik etmeyin. Kâkülü ön plana çıkaracak şekilde yanlarda kalan saçları arkaya toplayın.

Kâkülünüz kısa ise yana tarayabileceğiniz boyda kestirmeniz daha yerinde olacaktır. Böylece sadece kâkülün yönünü değiştirerek kullanabileceğiniz bir model elde etmiş olursunuz.Kâkül kullanmaktan sıkıldığınız noktada örgüler yardımınıza koşuyor. Saçınızın ön kısmından başlayacak kâküllerle balık sırtı minik örgüler ekleyerek farklı modeller deneyebilirisiniz.

Saç bantları, taçlar kâkül kullananların en sadık yardımcısı! Şık bir topuz ve saç bandıyla bambaşka bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.