Header Ads

Zayıf gözükmek için 6 giyim hilesi

Zayıf görünmek için  6 giyim hilesi bunlar sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecek hileler.
TOPUKLU AYAKKABI Üzerinde rahat edebileceğiniz bir topuklu ayakkabı kombininizin en değerli parçası olabilir çünkü sizi kafadan bir 5 cm uzatacaktır. Bacak kaslarınız gerilecek, daha sıkı duracak, ayak bilekleriniz daha zarif görünecektir.
YÜKSEK BEL TERCİH EDİN Yüksek bel bacak boyunuzu uzun gösteridği için silüetinizi de inceltecek aynı zamanda göbek bölgesindeki fazlalıkları kapatacaktır.
DÖKÜMLÜ PARÇALAR KURTARICIDIR Hangi bölgenizde fazlalık olduğunu düşünüyorsanız o bölgede dökümlü parçalar tercih edin. Kalça kısmınız genişse havuç pantolonlar, karın bölgeniz genişse salaş üstler tercih edebilirsiniz. Yalnız tek önemli nokta; kesinlikle DÖKÜMLÜ ile BÜYÜK arasındaki farkı unutmayın.

TEK RENK GİYİNİN Alt ve üste aynı renk veya benzer tonlar giyerseniz silüetinizi bölmezsiniz ve tek parça halinde daha uzun görünürsünüz.
V YAKANIN SİHRİ V yaka kazak ve tişörtleriniz derinlik algısı yaratıp silüeti daha narin gösterir.
DİKEY ÇİZGİLER DAİMA İNCE GÖSTERİR Enine çizgilerin daha geniş, boyuna çizgilerin daha zayıf gösterdiği artık en bilindik tüyolardan. Ancak çok şanslıyız ki bu kış sezonunun en hit trendi boyuna siyah-beyaz çizgi modası
Yorum Gönder
Blogger tarafından desteklenmektedir.