Header Ads

Kim Kardashian'ın zayıflama sırrı

Magazin dünyasının ilgi odağı isimlerinden Kim Kardashian, 5 Aralık 2015’te Saint isimli bir erkek bebek dünyaya getirdi. 35 yaşındaki Kardashian, hamileliğinde 27 kilo aldığını açıklamıştı. Fakat doğumdan hemen 10 gün sonra emzirme ve sağlıklı beslenme ile 7 kilosunu hızlıca verdiğini hayranlarına duyurdu. Geçtiğimiz hafta ise hem iki yaşındaki North West’in hem de Saint West’in annesi, Twitter hesabından yine hayranlarını çok şaşırtan bir açıklama yaptı. Doğumun üzerinden 40 gün geçtikten sonra Atkins diyeti ile tam 13 kilo verdiğini ilan eden Kardashian şunları yazdı:

"Çok heyecanlıyım! Bugün tam 13 kilo geride kaldı, sırada 18 kilo daha var. Oldukça odaklanmış durumdayım. Egzersiz planımı ve Atkins diyeti planımı sizlerle paylaşacağım."

Verdiği kiloların sırrını Atkins diyeti ve düzenli egzersize bağlayan Kardashian, 2013’teki ilk doğumundan sonra da aynı yöntemle kilo vermişti. Geçtiğimiz hafta 13 kilo verdiğini ilan ettikten sonra Kardashian, bu yılki kilo verme hedefini de bir başka bir yazıda şöyle açıkladı: "Hamileliğimde 27 kilo almıştım, fakat geçtiğimiz birkaç yıl içinde de ekstra aldığım bir 4,5 kilo vardı. Bunların hepsini vererek bu yıl gerçekten ideal kiloma ulaşmayı hedefliyorum." Hamilelik sırasında kendini bir balina gibi hissettiğini ve hamileliğin bu yönünü hiç sevmediğini hayranlarına söyleyen Kardashian, istediği ideal kiloya inerek önümüzdeki yaz sahillerde bol bol bikini ile gezecek gibi görünüyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.