Header Ads

Recep ivedik 5 çekilecek mi?

‘Recep İvedik’ filmleriyle gişede önemli başarılara imza atan Şahan Gökbakar, ‘Osman Pazarlama’ ile yeni bir karakteri izleyici ile buluşturacak. Kardeşi, aynı zamanda filmin de yönetmeni olan Togan Gökbakar ile basının karşısına çıkan Şahan Gökbakar ilginç açıklamalarda bulundu.
Yeni bir karakterle seyirciyi selamlayacak olmasının kendisini heyecanlandırdığını söyleyen Gökbakar, “Beklentilerin karşılığını verecek bir film oldu. İzleyenler de takdir edecektir. Önceki filmlerimde buldukları komedi bu filmde de fazlasıyla var.” diye konuştu.
Filmde kendisini oynayan Demet Akalın’dan övgüyle söz eden Gökbakar, “Demet’in müzikte yaptıkları zaten ortada, sürekli liste başı. Kendisi bir Recep İvedik fanıydı. Sinemada fazla olmadığı için tedirgin oluyordu“ şeklinde konuştu.
Farklı projelere imza atacağını da belirten komedyen, “Recep İvedik kendi adına bir fenomen. O seri devam edecek ama araya böyle başka hikâyeler gelecek. Bundan sonraki Recep İvedik 5′i çekeceğiz” diyerek hayranlarına müjde verdi.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.