Header Ads

Büyük kalçalılara giyim önerileri

Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Shakira gibi ünlüler büyük kalçalarıyla para kazanmaya devam ederken gündelik hayatta geniş kalçalıların neler yaşadığını unutuyoruz. Geniş kalçalı kadınlar için giyim zaman zaman bir soruna dönüşebiliyor. Ne giymek lazım, ne giymemek lazım?

Tütülü, pilili etekleri giymek istiyorsanız ince topuklu ayakkabılarla deneyin. Gömleğiniz ya da bluzunuzun ince bir kumaştan olmasına dikkat edin. Kalın kumaşlar her zaman vücudun kıvrım noktalarını daha kalın gösterir.
gösterir.
Düşük belli, bol pantolonlar geniş kalçalı kadınlar için harika bir seçim. Şık, desensiz tişörtlerle kombinlediğinde ve doğru renk kontrastı oluşturulduğunda tüm dikkat kalçalardan kıyafetin geneline yayılacaktır.
Yüksek belli kotlar, kemerler, ispanyol paça pantolonlar müthiş birer kurtarıcı. Gardrobunuzda kemerlerin her çeşidini bulundurun. Belinize vurgu yapabileceğiniz kıyafetler geniş kalçalı kadınlar için minik ama önemli bir tüyo.
Çan etekler, ince topuklularla birleştirilmeli. Topuklu ayakkabı kalçayı daha dik gösterirken çan etek kalça genişliğini örtecektir.
Dizin tam bitiminde etekler fazlasıyla demode olmasına rağmen doğru ayakkabı kullanılırsa başarıya ulaşılabilir. Eğer etek giyecekseniz topuklu ayakkabıyı ihmal etmeyin.
Asimetrik desenli elbiseler ile maksi boy şile elbiseler, geniş kalçalı kadınların giyebileceği modellerden.
Son olarak; hep nasıl giyinmeniz gerektiğini anlatıyoruz. Nasıl giyinmemeniz gerektiğini fotoğrafa bakıp anlayabilirsiniz :)
Uzun elbise giymek zorunda değilsiniz. Diz üstü elbiselere yönelin. Neon renklerden kaçının. Bol bol kemer kullanın. Bacak boyunuzu kıyafetlerinizde bir bütünleyici olarak düşünün. Ve eğer saçlarınız kalçalarınıza yaklaşıyorsa acilen saçlarınızın boyunu kısaltın. Ayrıca, bunları yapsanız da yapmasanız da, çok özel ve güzel olduğunuzu unutmayın.
Kaynak:hthayat.com

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.