Header Ads

İlişkinize romantizm katacak ipuçları

"Eskiden böyle miydi? Her şey daha masum ve güzeldi" Bu cümleyi siz de hayatınızda bir kere bile olsa söylemişsinizdir. Evet, eskiler hep güzel hatırlanır, hele annelerimizin ve anneannelerimizin anlattıkları... Birçok güzel hatıranın yanında aşklar da daha güzel yaşanırmış. Öyle duyduk!
Bir düşünsenize... Eski dönemlerdeki o nostaljik heyecanı yaşamak, sevgilinizin elini tutarken eriyip gitmek istemez miydiniz? İlişkilere biraz daha romantizm katmak için anneannelerimizden kalma eski aşk tüyolarını günümüze uyarladık. Üstelik bu romantik dakikalar için ne fazla para harcamanıza gerek var, ne de çok fazla çabaya...

Birlikte güneşin doğuşunu izleyin

Hiçbir şey birlikte güneşin doğuşunu izlemek kadar romantik değildir. Neden o zaman, sabah biraz daha erken kalkıp en yakın tepeye, deniz kenarına ya da bir çimenliğe gidip sevgilinizle beraber güneşin doğuşunu izlemeyesiniz? Bir de giderken yanınıza çayınızı, kahvenizi alın. Oh, değmeyin keyfinize!

Sadece ona ait bir gün planlayın

Çocukluğunuzdaki doğum günlerinizi hatırlarsınız. Hani şu bütün ailenin ilgisinin sizin üzerinizde olduğu zamanları... İşte, ona böyle bir gün hediye ederek şımarık bir prens olmasına izin vermeye ne dersiniz? O günü en ince ayrıntısına kadar programlayın. İkiniz için de eğlenceli olacak bu özel günü, asla unutmayacaktır.

Sıcacık banyoyu birlikte paylaşın

Yağmurlu bir hafta sonunu aşkınızla geçirin mesela... Banyonuzu mumlarla ve çiçeklerle donatın. Fonda hafif duyulan slow bir müzikle, ortamı romantik bir sahil kenarına çevirin. Sonra güzel kokulu yağlarla yapılan masajlar eşliğinde, banyoda keyifli saatler geçirin. Bu ilişkinizde romantizmi üçe katlar

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.