Header Ads

Seda akgül nasıl zayıfladı

Kanal D ekranlarının beğenilerek takip edilen farklı izdivaç programı Kısmetse Olur'da sunuculuk görevini üstlenen ünlü isim Seda Akgül şu sıralar kilolarından kurtulmasıyla bir hayli gündemde.Daha önce resimdede görüldüğü gibi aşırı kilolu olan ünlü sunucu şimdilerde ise tığ gibi yeni görüntüsü ile izleyicinin ilgisini çekiyor.Zayıfladıktan sonra inanılmaz bir şekilde değişim geçirerek güzeller arasına katılan Seda Akgül nasıl zayıfladı? Seda Akgülün değişimi işte detaylar...


SEDA AKGÜL NASIL ZAYIFLADI?
Ünlü sunucu Seda Akgül bir zamanlar şişman kilolu idi haber sunuculuğu yapan ünlü isim şu sıralar ise çıtı pıtı genç bir kız gibi oldu.Sarışın güzel zayıfladıktan sonra izleyicininde ilgisini çekmeye başladı.Kilolu halinden eser kalmayan Seda Akgül kaç kilo verdi? işte merak edilen soruların cevabı.

Ünlü isimle yapılan röportajda nasıl zayıfladığını bir bir anlattı.Seda Akgül daha önce çok kilolu idi 90 yada 100 kilo idi şimdi ise tığ gibi normal kiloda.Peki nasıl zayıfladı daha evvel yediğinden 10-1 oranında yemek yiyerek zayıfladığını açıkladı aç geziyorum dedi.Seda Akgül toplamda 6 ayda 25 kilo verdiğini söyledi.Artık pek fazla bir şey yemediğini önceden yediğinin artık onda birini yediğini dile getirdi.

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy'un kendisini arayarak övgüler yağdırdığını programıda çok sevdiğini ünlü sunucu Seda Akgül'ü çok beğendiğini dile getirmiş.Seda Akgül ise Bülent hanımdan övgüler almak beni çok mutlu etti diyerek memnuniyetini dile getirdi.

SEDA AKGÜL KİMDİR?
17 Haziran 1971 yılında Ankara'da dünyaya gözlerini açmıştır.TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümü mezunudur.Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi'nin bursu ile Brüksel'de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür.Trt sınavlarını kazanarak spikerliğe adım atan ünlü sunucu Tv8 ekranlarında haber sunuculuğu görevini almıştır. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.