Header Ads

Gelin makyajı modelleri

Hayatınızın en özel gününde kusursuzluğunuzu tamamlayan gelin makyajınızın da diğer tüm detaylar kadar kusursuz olmasını istemez misiniz?

Işıltılı Gelin Makyajı
Yüksek enerjiye sahip bir gelin adayıysanız gelin makyajınızı daha renkli ve ışıltılı düşünebilirsiniz. Göz renginizi daha da belirginleştiren bir göz farı ile renkli bir ruj gelinliğinizdeki beyazlığa güzel ve farklı bir renk katabilir. Işıltılı gelin makyajı renklerinin hepsi masumiyetin simgesi beyaz gelinliğiniz ile harika bir görüntü verebilir. Turkuaz renkli gelin makyajı, pembe renkli gelin makyajı, dore renkli gelin makyajı ve altın sarısı tonlarını tercih edebilirsiniz.

Naturel Gelin Makyajı
Naturel gelin makyajı gelinleri daha taze, daha genç ve daha duru göstermeyi başaran gelin makyajlarından biridir. Ten renginize göre seçilmiş iyi bir fondöten veya kapatıcı ve belli belirsiz sürülmüş açık pembe renkli göz farları ile parlatıcı etkisi yaratan parlak rujları bir arada kullanabilirsiniz. Naturel gelin makyajı ile bebek gibi görünen bir yüze sahip olabilir ve sadeliğinizle herkesi büyüleyebilirsiniz.
Porselen Gelin Makyajı
Porselen gelin makyajı düğün gününüzde yaşayacağınız her türlü duygu karmaşasına karşın gün sonunda dahi yüzünüzde ilk andaki tazeliğini koruyacaktır. Su bazlı makyaj malzemeleri ile yapılan porselen gelin makyajı bu sezonda da yine oldukça trend. Porselen kalıcı gelin makyajı ile ister ağlayın, ister terleyin veya hava istediğiniz kadar sıcak olsun. Sizi etkilemeyecek ve gelin makyajınız hep taze ve kusursuz görünebilecek.
Doğal Gelin Makyajı
Doğal gelin makyajı trendi son yıllarda çok kullanılan bir gelin makyajı türüdür. Uçuk ve pastel tonlardaki göz farınızı yine ince çekilmiş bir eye liner ve yine pastel tonlardaki bir ruj ile tamamlayabilirsiniz. Pembe tonlarında kullanacağınız allık ve aydınlatmalar ile de gelin makyajınızı kusursuzlaştırabilirsiniz.
Profesyonel Gelin Makyajı
Profesyonel anlamda bir gelin makyajı yaptırmak istiyorsanız mutlaka kuaförünüze düğün gününüzden önce gitmeli ve nasıl gelin makyajı yaptıracağınızı konuşmalısınız. Gelin makyajınız için kullanacağı makyaj malzemelerini önceden görmelisiniz. Gelinliğinizin fotoğrafını kuaförünüze göstererek saçınıza karar vermeli ve nasıl bir makyajın size yakışacağına profesyonel makyöz ile birlikte karar vermelisiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.