Header Ads

Burcunuza Göre Renkler ve Giyim Tarzınız!

Renklerle burçların uyumu…
KOÇ: Seksi çarpıcı aynı zamanda da zarif modern çizgiler taşıyan kıyafetler ruhunuzdaki o yüksek enerjiyi başarı ile yansıtmanızı sağlayacaktır.
KOÇ: Kırmızı Gök Mavisi
BOĞA: İçinizde ki amazonu dışarıya yansıtan kıyafetler günlük hayatınızı renklendirecektir. Gece davetlerinde ise prensesler gibi kabarık uzun kuyruklu ve dantel işlemelerin olduğu kıyafetler tam size göredir.
BOĞA: Turuncu Mor Fıstık yeşili 


İKİZLER: Modern çizgiler asimetrik ve bohem tarzı kıyafetler tercih edebilirsiniz. Şık olmanın yanında kendinizi rahat hissetmenizde sizler için çok önemlidir.
İKİZLER: Gümüş rengi inci beyazı gök mavisi

YENGEÇ: Masumiyetinizi yansıtacak romantik giysiler zarif işlemelerle bezenmiş yelek ve etekler ruhunuzda ki mistik havayı yansıtmanızı sağlayacaktır.
YENGEÇ: Turuncu turuncunun tonları ve turkuaz

BAŞAK: Zerafetinizi saflığınızı ve duruluğunuzu yansıtacağınız pastel tonlarda maksi etekler yüksek bel pantolonlar tercih edebilirsiniz.
BAŞAK: Kırmızı şeftali tonları mor ve beyaz.

TERAZİ: Gül ve çiçek motiflerinin işlendiği dantellerle bezenmiş romantizmi giysiler ilk tercihiniz olmalı.
TERAZİ: Gök mavisi kırmızı

AKREP: Seksi ve cesur çizgiler taşıyan dar kesim vücut hatlarınızı ön plana çıkaran aynı zamanda da masumiyetinizi belli eden kıyafetler tercih edebilirsiniz.
AKREP: Kırmızı Mor

YAY: Miniden uzuna bedeninizi sarandan kabarık etekleri ile sevimli çekici çiçek motifleri ile süslenmiş ceketler bluzlar size özgü tasarlanmış giysiler tercih edebilirsiniz.
YAY: Mavi Siyah

OĞLAK: Dönemlere atfedilmiş bohem tarzda asil bir şıklık arz eden yaka ve etek uçlarında ki detaylarla ön plana çıkan kıayfetler tercih edebilirsiniz.
OĞLAK: Fuşya Mor

KOVA: Modern ve asimetrik çizgiler taşıyan seksapelinizi yansıtabileceğiniz kıyafetler tercih edebilirsiniz.
KOVA: Çivit Mavisi

BALIK: Straplezler asimetrik ceketler belinizi saran çan etekler 1970 lerin romantizmini hatırlatan düz bedeninizi saran giysiler edebilirsiniz.
BALIK: Mavi Mor
cosmoturk

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.