Header Ads

Diriliş Ertuğrul 63. fragmanı

Ekranların en çok izlenen dizisi diriliş ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ertuğrul yeni sezon yeni bölümlerinde Ertuğrul ve arkadaşları tuzağa düşürülmeye çalışılmıştı. Ancak ertuğrul bu bölümde tuzağa düşecek mi?

Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanında casusun neleri anlattığı merakla bekleniyor . Peki Diriliş Ertuğrul 63. bölüm fragmanında başkan neler yaşanıyor.. İşte merak edilen detaylar..
Diriliş Ertuğrul 63. bölümde; Kardeşlerinden ayrılıp göç yoluna düşen Ertuğrul Bey, obasını Karacadağ eteklerine getirmiştir. Bu diyarda onu daha zorlu şartlar beklemektedir. Artık bir bey olan Ertuğrul, obasının geçimini sağlamak için kılıcının yanında ticari zekâsını da kullanmak zorundadır. Ticaretin kalbinin attığı Hanlı Pazar’da yeni dostları ve yeni düşmanları olacaktır. Hancı Simon diyara uzaklardan gelen Ertuğrul Bey’e pazarında ticaret yapma fırsatı verecek midir? Ertuğrul Bey, altının her şey demek olduğu bu pazarda var olabilmek için nasıl bir yol izleyecektir? Bölgenin en güçlü obası olan Çavdarların, Ertuğrul Bey’e ve obasına yaklaşımı nasıl olacaktır? Çavdar Obasını demir yumrukla yöneten Candar Bey ve oğlu Ural Bey Ertuğrul Bey’in gelişi ile değişen ticari dengelere karşı önlem almak zorunda kalacaklardır.
Ancak bu önlemler ve Hancı Simon’un yüklendiği gizli misyon, ardı arkası kesilmeyecek olayların fitilini ateşleyecektir. Kendini ihanetlerin, gizli ittifakların ve fitnenin tam ortasına bulan Ertuğrul, kutlu yolculuğunu ve gizli görevini sürdürebilmek için büyük fedakârlıklar yapmak zorundadır.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.