Header Ads

Dünyanın en garip en çok para kazandıran işleri

Dünyanın en garip ancak en çok para kazandıran işleri. Bunların arasnda neler yokki iğrenç bulduğunuz yapmak istemediğiniz milyarlar verseler yapmam dediğiniz bir sürü iş işte o işler.

Koltuk Altı Koklayıcısı:
Dediğimiz gibi işinize dört elle sarılmanızı sağlayacak meslekler var. İşte bunlardan birisi de koltuk altı koklayıcısı. Ter kokunuzu önlemek için kullandığınız deodorantların işe yarayıp yaramadığını anlayabilmek için profesyonel koltuk altı koklayıcıları görevlerini en iyi şekilde yapmak zorundalar.

Metro İticisi
Özellikle Tokyo'da gözde olan bir meslek. İstasyonlardaki tüm insanların metroya binebilmeleri için onları içeriye ittirecek görevliler var. İstanbul için geleceğin mesleği olabilir.

Civciv Cinsiyeti Belirleyicisi
Yumurtadan çıktıktan bir saat sonra civcivlerin cinsiyetini tespit edebilmek gerçekten zor bir meslek. Ama bu işin piri olunca ayda 12 bin lira kazanabilirsiniz.

Hayvan Maması Denetleyicileri
Bu iş için doğru adresin insanlar olmadığına eminiz ama yine de evcil hayvanlarınıza yedirdiğiniz mamaların lezzeti ve kalitesi önce insanlar tarafından test edilip, onaylanıyor. Hayvanlar üzerinde testlere karşıyız ama ne yiyeceklerine de hayvanlar karar vermeli.

Profesyonel Uykucu
Yattığı yerden para kazanıyor diye buna denir. Yatak firmaları yataklarının kalitesini ölçebilmek adına profesyonel uykucular işe alıyor. Uykucular, uyudukları yataklar ile ilgili firmalara rapor veriyorlar.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.