Header Ads

Gül suyu ile güzelleşmenin yolları

Orta Doğulu kadınların, Batılı kadınları yıllarca peşinden koşturan bir güzellik sırrı vardı... Bu harika şeyin ne olduğuna dair bir fikriniz var mı? Evet, bu gizemli sır; gülsuyunun gücüydü!
Güzelliğinizi korumak için doğal bakım ürünlerini tercih ediyorsanız, gül suyu bu yolda size sıkı bir dost olacak!
Neden mi?
Makyaj temizleme mucizesi!
Etkili ve doğal bir makyaj temizleyici istiyorsanız, argan yağı ve gül suyunu karıştırıp kullanabilirsiniz. Su geçirmez maskaralarınızı bile kolaylıkla çıkartabileceğiniz bu karışım; cildinize son derece nazik davranır ve gözlerinizi asla yakmaz

Gül suyu cilt tonunuz için mükemmel bir seçimdir!
Gül suyu tahriş olmuş cildi yatıştırır ve akne eğilimli ciltler için mükemmel bir kurtarıcıdır. Temizlik rutininizin ardından, birkaç damla gül suyunu bir pamuğa damlatıp suratınızı nemlendirmeniz size yardım etmesi için yeterlidir

Saçlarınıza yeni bir dokunuş!
Saçlarınızı gül suyuyla durulayarak, onların normalden daha parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, saçınızın kolay taranmasını sağlar ve muhteşem kokusuyla büyülemeye devam eder!

Makyajınızı canlandırın!
Makyajınız çok mu donuk oldu? İstediğinizden daha mat mı duruyor? Bu gül suyu için hiç problem değil! Bir sprey yardımıyla, makyaj sabitleyici spreyler gibi suratınıza sıktığınız takdirde. Taptaze ve canlı bir makyaja kavuşmuş olacaksınız.
Kokusunun karşı konulmaz güzelliği!
Gül suyunuzu ev yapımı parfümünüz olarak kullanabilirsiniz. Narin ve yumuşak bir kokusu olduğu için cildinizdeki bu taze dokunuşa bayılacaksınız. Hem güllerin kokusunu kim sevmez ki?
Koyu halkalar mı?
Gül suyu; şişmiş gözler ve göz altı morlukları için doğal bir tedavi yöntemidir. Gül suyu döktüğünüz pamukla tampon uyguladığınız gözlerinizden stres ve yorgunluk belirtilerini çekip alacaktır!
Tahrişin düşmanı!
Doğal anti-enflamatuar özellikleri sayesinde, cildinizde oluşan hemen hemen her türlü tahrişi sakinleştirme gücüne sahiptir. Vücudunuzu tıraşladıktan sonra biraz gül suyu kullanmak; yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanın en kolay yoludur!
womenist.net

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.