Header Ads

Kıvrımlı kadınlar, dar pantolonu böyle giyin!

Kıvrımlı kadınlar dar pantolonla daha çekici ve feminen görünmesi mümkündür. Kıvrımlı kadınların dar pantolon giyerken dikkat etmesi gereken detaylar...
Doğru bedeni bulun -Kıyafetlerde yanlış bedeni seçmek kesinlikle kendinize yapacağınız en kötü şeydir. Özellikle kot pantolonlar için... Kendi bedeninizden daha küçük pantolonlar alıp içine girmek için kendinizi sıkmayın. Kimse etiketteki bedeni görmeyecek.
Aşırı dar olan kot pantolonlar, kalın olan yerlerinizi ve belinizi hoş olmayan bir görüntüye sokacaktır.
Neyse ki artık düşük bel pantolonlar ve etekler moda değil. Bel hizasında veya yüksek bel olanlar daha çok tercih ediliyor.
Renk seçimi önemlidir
Herhangi bir renk geçişi olmayan klasik lacivert, koyu renk kot pantolonlar sizin daha ince görünmenizi sağlar.
Bu tarz kot pantolonlar vücudunuzun iyi kısımlarını vurgular ve belinizdeki kusurları saklamanıza yardımcı olur.
Her kadının gardırobunda olması gereken bu pantolonlar sizi daha zarif ve şık gösterir
Aksesuar kullanmaktan ve farklı tasarımlar denemekten korkmayın. Vücudunuzu iyi tanıyın ve kusurlarınızı gizleyecek farklı tarzlar deneyin. Hırka, panço ve kimonolar şık ve tarz kombinlerin vazgeçilmezidir.
Belinizi vurgulayın
İnce bel, büyük göğüs ve kalça artık en feminen ve çekici kadın görüntüsü olarak kabul ediliyor. Tıpkı bir kum saati gibi... Bedeninize uygun doğru üst ve alt kombini yapmak için, bel çizginizi vurgulamaya çalışın.
Doğru ayakkabıyı seçin
Dolgu topuklar, maskülen botlar ve yüksek topuklu botlar ağır bir hava katabilir. Daha kilolu gösterebilir. Zarif duran ayakkabılar için nötr renkler veya pantolon renginizle aynı tonda bir ayakkabı seçin.
Siluetinizi bozan çok fazla bağcık ve kayış detaylı büyük ayakkabılar seçmekten kaçının.
Klasik, sade bir tarza sahip olanlar kemerleri tercih edebilir. Eğer daha çok spor giyinmeyi seviyorsanız, gömlek ve kazaklarınızı belinize bağlayarak harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Kesim ve dokusuyla yaratıcı olun
Gömlek, kazak, blazer ve ceketleri kalçanızın yarısını kapatacak şekilde seçin. Bu görünüşünüzü dengelemenize yardımcı olacaktır. 
Pembenar

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.