Header Ads

Sezonun en trend 5 saç modeli

Bu sezonun en populer 5 saç modeli. Geniş form yelpazesiyle her köşe başında rastladığımız kakülden, şık ve şuh arasında gidip gelen yeni nesil XXL uzun saçlara 2016-17 Sonbahar/Kış sezonunun en popüler 5 saç modelini bir araya getirdik. 

XXL Saçlar

Bu sezon saçları kesmeyi kesiyoruz! Sezonun en beklenmedik patlayan trendi XXL saçlar kısa bir sürede tüm Hollywood'u ele geçirdi. Rihanna, Naomi Campbell, Lady Gaga, Kim Kardashian ve daha birçok tanıdık yüzün yeni imza görünümleri içimizdeki rapunzele meydan okuyor. Milano sokaklarında da karşımıza çıkan bu trend, şık ve şuh arasında gidip gelse de, saç postişlerini yeniden düşünmemize neden oluyor. 

Orta ve Katlı

Eskiden istenmeyen ve sonunda bu yaz sınıfın popüler çocukları arasına katılan orta boy saçın tüm cool versiyonlarıyla tanıştık. Yaz biterken orta boy saçlar arasında birinci gelen form kendini belli etti. Her ne kadar tek katın kendine özgü albenisi olsa da bu sezon katlar orta boy saçları kendi tarafına çekiyor. Bu yüzden Hailey Baldwin'in hacimli katları bu sonbahar son saç ilhamımız!

Gerçek Küt

2017 İlkbahar/Yaz sezonunda Prada defilesinde tanıştığımız kulak hizasındaki 20'ler kütü bizi her ne kadar çok heyecanlandırmış olsa da realist bir bakış açısıyla değerlendirirsek, o kadar kısa bir saçın kış aylarında doğal seleksiyona uğradığını görüyoruz. Bu yüzden kendinizi sağlama alacağınız ve yine de küt sevdanızdan vazgeçmeyeceğiniz gerçek kütle tanışın. Küt tanımına uyan çene hizasında tek boy saçlar bu sezonun en popüler kesimlerinden olmaya aday. 

Modern Asimetrik

Orta boy ve küt arasında karar veremediyseniz ikisine de aynı anda şans verin. Sezonun joker saç modeli asimetrik saçlar birkaç sezon önce hızlı tüketime kurban gidip modası geçse de, bu kış en radikal formuyla geri dönüyor. Victoria Beckham'ın imza saç modeli asimetrik kesim, Jennifer Lawrence örneğinde olduğu gibi, her modele uyan modern yorumuyla kalbimizi çalıyor. 


Her Formuyla Kakül!

Sezonun gerçek hit modeli karşınızda! Kakül obsesyonuna 2016 Sonbahar/Kış sezonunun her köşesinde rastlayabilirsiniz. Postmodern mikrodan klasik fransız dokunuşlarına, bu kış kakülün her formunu görmek mümkün. Bella Hadid, Karlie Kloss, Kendall Jenner gibi birçok ünlü de faux-kakülleriyle gündemden düşmüyor. Sezonun geniş alternatif yelpazesi sayesinde yüz tipine uygun doğru kakülü bulma problematiği de ortadan kalktığına göre, bu kış kakül kesmenin tam vakti

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.