Header Ads

Paramparça 83. bölüm fragmanı yalanlar ortaya çıkıyor!

83. bölüm fragmanında gerilim tırmanarak devam ediyor. Cansu'nun evlatlık bebek konusunda yaşadığı şok, onu farklı çözümlere yitmiştir. Paramparça 83. bölüm fragmanında Cihan'ın tek amacı Mithat'ı ortaya çıkarmak olsa da, arkasından döndürülen oyunların farkına varacaktır. Ozan'ın oğlu olduğunu öğrenen Harun ise bu durumu kullanma konusunda hiç gecikmemiştir. İşte merakla beklenen entrikanın sonbulmadığı Paramparça 83. bölüm fragmanı

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK
Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Yıldız Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın 5 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’da yayınlanacak yeni bölümünde, Cansu kendisinden hiç beklenmeyen bir hamle ile herkesi şaşırtacak…
Ozan’ın kendi oğlu olduğunu öğrenen ve Dilara ile yüzleşen Harun, Cihan’a karşı elinin kuvvetlendiğini düşünerek, Dilara’yı tehdit eder. Dilara’nın Harun’dan ayrılamadığını fark eden Cihan, Dilara’yı Harun ile kalmaya zorlayan sebebi bulmaya kararlıdır.
Öte yandan Cihan, Mithat’ın da peşine düşmüştür. Alfa kod adını kullanan Mithat, artık çok dikkatli olmak ve Hazal’dan uzak durmak zorundadır. Asuman, Dilara’nın babasının Ekrem Bey olduğunu kanıtlayabilmek için DNA testi yaptırır. Ekrem Bey ise gerçeği açıklamak için Dilara’nın karşısına çıkar.
Cansu’nun Çocuk Esirgeme Kurumu’nda gördüğü ve büyük bir aşkla bağlandığı Emre bebek, bir aileye evlatlık verilmiştir. Cansu bunu öğrenince, üst üste yaşadığı acıların etkisiyle kendini kaybeder. Emre bebek ile yeniden bir araya gelmek için bulduğu yolçok tehlikeli olsa da, Cansu kararını vermiştir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.