Header Ads

2017 salaş kıyafet modası

2016 yılını geride bıraktık. Ancak şunu belirtmeliyiz ki, 2016 modasını geride bırakamadık. Geçen yılın moda giyimlerinden olan salaş giyim, 2017’de de tercih edilen giyim çeşitleri arasında yerini aldı. Tüm bayanların severek kombinlediği, salaş kıyafetler ile moda bambaşka bir hal alıyordu. Salaş kıyafetleri seviyor ve kombinlemeyi de iyi biliyorsanız, doğru kıyafetleri seçerek, muazzam kombinleri yaratabileceğinizi de biliyorsunuz demektir. Siz de 2017 yılında da salaş kıyafet modası değişerek ilgi çekici bir hal aldı. Modacıların ve bayanların, ilginç yaratıcılıkları ile değişmeye devam eden salaş kıyafet modası, 2017’ye de bomba gibi giriyor. Sizde 2017’de salaş giyim modasına ayak uydurmak ve birkaç taktik arıyorsanız, doğru yerde olduğunuzun altını çizebiliriz. Adından da anlaşılabileceği gibi salaş kıyafet modası, ilginç kombinlere ve tasarımlara da imza attırmayı başarıyor. Salaş Giyim Modası;

Üzerinden bir çok trend geçmesine rağmen, trendliğini kaybetmeyen, salaş giyim modası, 2017’de de aynı popülerliği ile kombinlenmeye devam ediyor. Alternatifin ve yaratıcılığın ön planda olduğu salaş kıyafet modası, özellikle moda ile arası iyi olanlar tarafından kombinlenen kombinler arasında yer alıyor. Popülerliğinin yanı sıra, giyimi rahat olan bir giyim modası olduğundan dolayı, rahat kıyafet sever bayanlar içinde süper bir olanak. Sadeliğinin yanında özgün ifadeler çıkartan salaş giyim modası, bakalım 2017’de nasıl olacak. Tüm modacıların merakla beklediği bu konu, bir çok kişi tarafından öngörülmüş durumda ancak kimsenin %100 tahmin yapamayacağının da altını çizmekte yarar olduğunu düşünüyoruz. 


Dışarı çıktığınızda, sokakta yürürken, cafede otururken ya da herhangi bir şey yapıyorken, etrafınıza dikkatlice bakarsanız, aslında salaş kıyafet modasının ne kadar yaygın olduğunu rahatlıkla sezebilirsiniz. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki, salaş kıyafet modasında, yaratıcı ve özgün kombinler yapmak, gerçekten tecrübe ve yetenek gerektiren bir iş. Daha önceden satışa çıkardığı, salaş kıyafetleri kendi kombinleyen markalar, artık tüm kombin işini, müşterilerine bırakıyor. Bu durumda bazı bayanları hüsrana uğratsa da, bazı bayanları da kendi yeteneklerini sergileyecekleri için heyecanlandırıyor. 

Grunge tarzı ile benzerlik gösteren salaş kıyafet modası aslında bazı modacıların sandığı gibi aynı iki moda değil. Grunge modasının punk versiyonu olarak adlandırılan salaş kıyafet modası aslında tamamen farklı bir tarz. Kişiden kişiye farklılık gösteren salaş kıyafet kombinleri, bazıları için çok güzel ve süslü, bazıları için de sade ve umursamaz bir tarz gibi görülse de, aslında salaş kıyafet modası, tam anlamıyla modanın atardamarıdır. Her daim sadelik ve duruluk bulunduran bir moda olsa da, kullananları sadeliğiyle etkileyen bir modadır. 


Bu modanın 2017’de de devam ediyor olması bir çok bayanın ilgi odağı olmasını da sağlıyor. Bazı bayanlar sadece modaya ayak uydurmak için salaş kıyafet modasına uyum sağlasa da, çoğu bayan sevdiği için ve sade durduğu için ve aynı zamanda rahat olduğu için, salaş kıyafet modasını tercih ediyor. Siz de salaş kıyafet modasına, ayak uydurmak istiyorsanız, sarı ve beyaz renkleri kombinlerinize doğru ayarlamalısınız. Pembe ve fıstık yeşili gibi baskın renklerin tercih edilmemesi, tamamen sadeliği bozmasından kaynaklanıyor. Siz de yaklaşan sonbahar ve yaz aylarında güzel bir kombin çıkarmak istiyorsanız, sarı ve beyaz rengine yoğunlaşmalı ve kombinlerinizi ona göre tasarlamalısınız.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.