Header Ads

Kıvrımlı kadınlar için stil önerileri

Eskiden 90 60 90 ölçülü kadınlar daha çok ilgi çekiyor yada kadınlar ölçülerinin bu limitlere getirmek için çok uğraşıyorlardı ancak o devirler artık bittişu anda kadınların en çok kıvrımlı olanları daha çok ilgi çekiyor kvrımlarınızı saklamadan rahatlıkla kıvrımlarınızı gösterebileceğiniz stil tüyoları.

Korse

Ünlülerin kalem elbiselerin içinde bu kadar kusursuz görünmelerinin sırrını merak ediyorsanız, cevabı korse. Yağlı bölgelerinizin dümdüz gözükmesi için en kolay, en hızlı ve en ucuz yol. İyi bir korse kıvrımlarınızın şeklini ortaya çıkararak vücudunuzun elbisenin içinde pürüzsüz görünmesini sağlar.

Yüksek belli taytlar ve pantolonlar

Biraz göbeğiniz varsa endişelenmeyin. Yüksek belli pantolonun içine saklayabilirsiniz. Yüksek belli pantolon hem belinizi ince gösterir hem de kalçanızın kıvrımını ortaya çıkarır. Üzerine giyeceğiniz gömleği veya tişörtü de içine sokarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.
İçinize kısa tayt giyin

Kıvrımlı kadınlar iyi bilir, özellikle yaz aylarında pişik problemi dayanılmaz bir hal alabilir. Bu sorununuzun çaresi pamuklu, nefes alan, esnek bir tayt.

Kazağınızın belini pantolonun içine sokun

Kıvrımlarınızı ortaya çıkarıp belinizi ince göstermenin yolu kazağın belini içeri sokmak. Hem bu şekilde daha tarz gözükmek mümkün.

Kemer kullanın

Elbiselerinizin beline takacağınız bir kemer kıvrımlarınızı ortaya çıkarmanın pratik yollarından bir tanesi. Kemer hem bacaklarınızı uzun gösterir hem de belinizi ince gösterir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.