Header Ads

Minyon kadınlar nasıl giyinmeli?

Minyon tipliler genellikle gençken bu durumdan oldukça rahatsız olurlar ancak orta yaş da bu durum tam tersi olur ve minyon tipliler kendilerini genç gösterdiklerinden bu durumdan hoşlanırlar.

Uzun boylu biri değilseniz sizin moda giyim bira zor olabilir. Minyon tipli kadınların giyiminde dikkat etmesi gereken kurallar vardır. Kurallara uyarak daha uzun boylu görünebilirsiniz. Bu kurallara göz atmadan giysi almayın.Öncelikle giyeceğiniz pantalon kesinlikle yüksek belli olmalı bu sizi uzun boylu gösterir. Kesinlikle alçak bel pantolon kullanmayın.

Etek giydiniz ama ayakkabıyı nasıl seçmeniz gerekir tabi ki sivri burun bot giymeniz gerekiyor bu ilgiyi bota çevrilmesine yardımcı olacaktır.

Blazer ceket üzerine mutlaka ama mutlaka kemer olsun.

Kıyafetleri seçerken renk olarak karışık renkli değilde daha çok tek renk yada en fazla iki renkli kıyafetler seçin.Aksesuar olarak büyük ve iri çantalar aksesuarlar yerine daha küçük ve ince seçin bel kemerlerinizde ince olması daha mantıklı.

Pantolonda ispanyol paça seçimi sizin için ideal olabilir.

Göğüs dekoltesi için boğazlı olanlardan değilde daha derin göğüs dekoltesi boyunuzun uzun görünmesini sağlar.

Vucut hatlarınızı ortaya çıkaran daha dar kıyafetler seçmelisiniz. Bu seçim sizi vucut boy oranıyla dengeleyebilir.

Saç olarak uzun saçlar yerine omuz hizasında biten seç şekillerini tercih etmelisiniz kaküller  trendlerde tamamen yüz şeklinize göre olabilir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.