Header Ads

Nasıl ünlü oldular

Televizyonlarda gördüğünüz bildiğiniz ünlülerde bir zamanlar sizin gibi ünlüleri seyrediyorlardı. Bir gün şans onların yüzlerine güldü ve tesadüf keşfedildiler.

Herb gün izlediğimiz hayranı olduğmuz ünlülerin keşfedilme hikayeleri kimi sokakta yürürken kimisi tv programında bir başkası bakkalda her birinin ilginç keşfedilme hikayeleri

HANDE SORAL:İlginç bir keşfedilme hikayesi var. Tolga çevik programında sahneye çıkan hande soral sahnede 5 dakika kalması gerekirken bir saate yakın sahnede kaldı. Daha sonra programın yapımcısı tarafından teklif yapıldı.

FAHRİYE EVCEN:Fahriye evcen tatil için Almanyadan gelen fahriye evcen Oya aydoğanın tv programında keşfedildi oya aydoğan programın yapımcısına fahriye evceni ünlü olma adımları başladı.

BEREN SAAT:Beren saat günümüzün en ünlü kadın sanatçılardan biri keşfedilme hikayesi Türkiyenin yyıldızları yarışma programına katıldı. Daha sonra çeşitli dizilerde oynadı en çok ses getiren dizisi Aşkı memnu dizisi oldu.

MARİA CAREY: Sanatçının keşfedilme hikayesi belkide en ilginç olanı sanatçı bir kuaför salonunda yerleri süpürüyordu.

HANDE YENER: Hande yener tezgahtarlık yaparken hülya avşar sayesinde meşhur oldu hülya avşarın sezen aksuya  söylemesiyle basamakları bir bir çıkmaya başladı.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.