Header Ads

Tembeller için toz alma tüyoları

Evinizin temiz olmasını istiyorsunuz ancak buna ya vaktiniz yok yada tembellik yapıyorsunuz. Ev kirli kalacak hali yok o tozlar alınacak ve düzenli bir şekilde toz almanız gerekiyor ne yapmalı ve nasıl toz almalıyız işte size eğlenceli toz alma tüyoları.

Toz almayı eğlenceli hale getirerek işe başlayabilirsiniz
Televizyonu açın sevdiğiniz diziyi hem seyredin yada dinleyin ancak daha önce izlemediğiniz diziiy değil önce izlediğiniz diziyi tekrar seyrederek toz alanızda fayda var.

Kulağınıza kulaklığı takin sevdiğiniz hareketli müziği açın ve başlayn toz almaya yada müzik yerine beğendiğiniz bir kitabın sesli versiyonunu dinleyerekte toz alabilirsiniz.

Açın radyonun yada müzik çaları sevdiğiniz müziğe kendinizi kaptırın hem söyleyin hem toz alın.

Uzun zamandır konuşmadığınız bir arkadaşınızla dostunuzla yada aile üyelerinin biriyle telefonda sohbet ederken hem toz alın hemde konuşun ve işin ne kadar çabuk bittiğini göreceksiniz.Bir de çocuğunuzla işi oyun haline getirin hem siz eğlenin hemde çocuğunuz eğlensin birde tabi toz alma işini çok kolay yapın.

Egzersiz yapmak istiyordunuz ancak zamnınız yok işte fırsat hem toz alın hemde egzersiz yapın nasıl mı telefonunuza adım sayar indirin ve iş yaparken evde kaç adım attınız sayın.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.